HAKKIMIZDA

Tesislerimiz İmzamız, Adımız Sigortanız

Çimento tesislerinde ve büyük yatırımlı projelerde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan şirket kurucuları, 2005 yılında Sintek'i Ankara'da kurmuşlardır. Şirketimiz, kısa bir zaman içerisinde bilgi birikimi, deneyimleri ve nitelikli kadrosuyla, gelişmekte olan ülkemizde önemli bir yere sahip olan çimento sektörü için yurtiçinde ve yurtdışında anahtar teslimi kurmuş olduğu ve işletmeye aldığı tesisler, vermiş olduğu mühendislik ve danışmanlık hizmetleri ve proje geliştirme konularında kendini kanıtlamış, sektörde haklı bir saygınlığa ve güvenilirliğe sahip olmuştur.

Şirketimiz, sektörün makine ve ekipman temini, kapasite ve proses hesapları konularında da ciddi ve sürekli çalışmalar ve araştırmalar yapmakta olup, yurtdışındaki önemli makine ve ekipman firmaları ile temaslarını sürdürmekte ve bir kısmının Türkiye temsilciliğini yapmakla birlikte belli başlı anahtar ekipmanları da kendi mekanik imalat fabrikası bünyesinde imal etmektedir.

Şirketimiz müşteri memnuniyetini esas alarak, taahhütlerini işin tekniğine uygun, kaliteli ve süresinde bitirilmesinde azami özeni gösteren, takım çalışmasını, güvenilirliği ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

Bilgi

Endüstriyel Kurulum, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip güçlü bir ekibe ve güçlü çözüm ortaklarına sahibiz.

Öncelik

Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin beklentileri ve memnuniyetidir. İhtiyaçlarınıza özel esnek çözümler sunuyoruz.

Deneyim

Çimento Tesislerinin Kurulumu, Atık Isı Dönüşüm Sistemleri uygulamalarında 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.

Destek

Her zaman yanınızdayız. Bunu hissettirmek için profesyonel ekimizin gösterdiği özveri ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Altyapı

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına komple çözümler sunabilecek güçlü bir altyapıya sahibiz.

Teknoloji

Tüm anahtar teslimi projelerimizde son teknolojiye ayak uyduracak şekilde tasarlıyor, müşterimizi güncel tutuyoruz.