Sintek'i Yakından Takip Edin!

sintek

3.500.000 adam/saat kayıpsız iş günü ile tamamladık.

5000 tpd kapasiteli Votorantim Sivas Çimento Fabrikası şantiyesinde "Sağlığını Koru, İşini Koru" sloganı ile yola çıktık, 3.500.000 adam/saat hiçbir kayıp yaşamadan tamamladık. SİNTEK olarak insana ve çevreye duyduğumuz saygı temelinde şekillendirdiğimiz İş Sağlığı ve Güvenliği politikamızı her yeni günde aynı önem ve öncelikle sürdürmeye devam ediyoruz.

sintek

Sivas Votorantim Çimento Fabrikası Açıldı

Zamanında ve bütçesinde tamamladığımız, Votorantim Cimentos'un Amerika kıtası dışındaki en büyük yatırımı olan Sivas Votorantim Çimento fabrikası, 05 Temmuz 2017 tarihinde firmanın yurt içi ve yurt dışı temsilcilerinin de katılımıyla bugün açıldı.

LİMAK-AFRİKA, Mozambik

Mozambik Maputo’da şirketimiz tarafından tamamlanan 100tph kapasiteli çimento öğütme ve paketleme tesisimiz devreye alınmıştır. Limak Cimentos tarafından işletilecek olan tesis, Mozambik ve çevresindeki en büyük Türk yatırımıdır.

Mozambik Maputo Çimento Fabrikası

Mozambik Maputo da devam eden 100tph kapasiteli çimento öğütme ve paketleme şantiyemiz de soğuk testler başlamış olup devreye alma çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Medcem Çimento

Türkiye’nin Tek Hatta Günlük 11.500 Ton Klinker Üretecek Tesisi Olan Medcem Çimento Fabrikası'nın Devreye Alma Çalışmalarına Başlandı...

Sivas Çimento Fabrikası

Dünyanın en büyük çimento üreticilerinden biri olan Votorantim Cimentos, Sivas Fabrika’sının kapasitesini arttırma projesi kapsamında 140 milyon avroluk yatırım kararı duyurdu.

Polatlı Çimento Fabrikası

Ankara’nın Polatlı İlçesinde Kurulacak Olan 5000 TPD Klinker Üretim Kapasiteli Çimento Fabrikasının İnşaat, Yapısal Çelik İmalat ve Montaj, Mekanik Montaj İşlerini SİNTEK Üstlenmiştir.